Kwayedza
MHINDURO yemufananidzo wesvondo rapera ndeinoti kuundura kana kutaura. KuManicaland vamwe vanoti kutapura.
Hedzinoi dzimwe dzemhinduro dzakabva kuvamwe vaverengi:
Kuwundura – Trymore Chinongoza, Gutu.
Kuwundura – Munashe Chinongoza, Gutu.
Kuwundura – Jane Chinongoza, Gutu.
Kuwundura – Perceival Chinongoza, Gutu.
Kuwundura – Phantom Chinongoza, Gutu.
Kuwundura – Raviro Chinongoza, Gutu.
Kuwundura – Nyaradzo Maburuse, Gutu.
Kuundura – Tendai Kanken, Sanyati Primary School.
Kuwundura – Slyvia Kombo, Vonabo Farm, Glendale.
Kuundura – Mabhena Special, Dora Dombo, Mutare.
Kuundura – Ealsie Mupaso, Makomo Primary School, Epworth.
Kuundura – Mai Tino, Chegutu.
Kuundura – F Machisa, Kasuwo Village, Mbire.
Kuundura – R. Humbasha Soko Wafawanaka, Unit M Seke, Chitungwiza.
Kuundura – From Kay-one, Chinhoyi.
Kuundura – Knowledge Manokoro, Chitungwiza.
Kubvura – Abisha Matanga, 4220 Manyame Park.
Kuundura – John John, Marondera.
Kuundura – Lamion Chiuta, kwaTakaz, Ushewekunze, Harare.
Kutapura – Mudhara Gonyeti, 28 Emerald West, Headlands.
Kuundura – 0779 648 767.
Kuundura/kubvura – @Sarudzai Muzengeza, Shallom Academy, Epworth.
Kuundura/kubvura – @Grace Marumisa, Shallow Academy, Epworth.
kuwundura – Mashoko Chikuku Chidyamakono School Dhumhe Village, Chivi.
Kuwundura – Mai Bvumo, Stopover, Epworth, Harare.
Kuundura – Lovejoy Mandaza, Kambuzuma.
Kuwundura – Nyasha Shamba, Chi-town, Unit H.
Kuundura – Nyadawa Padenje, Uzumba.
Kuundura – Mathias Chaniwa, Southlands, Harare.
Kuwundura – Bonzo, Budiriro 5A, Harare.
Kutapura – Lister Nyahuku, Mutanda Primary School, Mutare.
Kuwundura – 0775 295 348.
Kuundura – Senzeni Mapango, Ushewekunze.
Kutapura – Ba Ta Mgosvngwe, Honde Valley.
Kuundura – Edmore Zenderani, Hopley.
Kuundura – Gilbert Kachidza, Kapotesa school, Mudzi, 0773 401 865.
Kundura – Livson, Dopiro Farm, Komani.
Kuundura – Buju, Chitamba Farm paGan’a.
Kuwundura – Godknows Sitefani, Ruwa.
Kuundura – Elisha Murwisa, Luxury Store Box 121, Mt Darwin.
Kuundura – 0779 488 137.
Kuhundura – D.M, 0773 134 605, Southerton, Harare.
Kuundura – Kudakwashe Makanjera, Manyame Park, Chitungwiza.
Kuundura – Tichaona Dumba, Mvurwi.
Kundura – Chief Muvengwa, Highfield, Harare.
Kutapura – 28 Emerald West, Headlands.
Kuundura – Tadiwa Mangwiro.
Kuundura – Mai Divine, Kuwadzana 3, Harare.
Kuundura – Ambrose muchenje, Jakata, Rusape.
Kuundura – Nyasha Nyamande, Retreat, Waterfalls.
Kuundura/kuundura – Brenda Nyatsika, Success College, Hatcliffe, Borrowdale.
Kuhundura – Loice Kavhai, Mushonganzou Village, Mt Darwin.
Kutapura – Mai Ngonie Madhunguzah, 19574 Rockview, New Zengeza 5.
Kuwundura/kutapura – Tinashe Violet Pretty Nyamhindu, Grade 4C, Newengo Primary School.
Kuundura – 0773 782 450.
Kuundura – ‘Dr’ Bomba, Belapez Farm, Epworth, Harare.
Kuundura – Obey Bomba, Makomo Primary School, Epworth, Harare.
Kuundura – Gift Bomba, Makomo Primary School, Epworth, Harare.
Kuundura/kutapura – Nigel Nechipote, Melfort.
Kuundura/kutapura – 0772 965 287.
Kuundura – Tendai Kanken, Sanyati Primary School.
Kuwundura/kutapura – Pamela Farisai Nyamhindu, Grade 2, Newengo Primary School.
Kuundura – Gilbert, Murewa.
Kuundura – Bhebhe Emily, Belvitsa Farm, Concession.
Kuundura – Delon Elioti, Unit F, Chi-town.
Kuundura – Nigel Machote, Melfort Park, Bromley.
Kuwundura – Terrence Matienga, Sunningdale 2.
Kuwundura – Pfachapfacha, Karoi.
Kuundura – Standreck Matienga, Sunningdale.
Kuundura – Simbarashe, Mhondoro, Dzumbunu.
Kuundura – Dalton, Marondera.
Kuundura – Reason Danger, Ruwani Sec School, Mt Darwin.
Kuwundura – Tiyange Shereni Chimbizi, Mapunga, Bindura.
Kuwundura – Kenda paMbare.
Kuwundura/kutanhaura – Ambuya Shoko, Chitungwiza.
Kuundura – Stephen Ngirazi, Mungate, Domboshava.
Kuwundura – Lawrence Tom, Mainway, Waterfalls.
Kuundura – Givemore Gurure/Musombodhiya, Mutoko.
Kuundura – 0775 221 594.
Kundura – 0783 679 492.
Kuundura – Mbuya Tadiwa, 2192 Egypt, Highfield.
Kuundura – Tadiwa Mushaninga, 1317 Lusaka, Highfield.
Kuundura – 2 in 1 Allia Allisha, Nyamukondiwa Jaya Village, UMP.
Kuundura – Mumu Chimonyo, Nyanga.
Kuundura – Tete Vee Magomo, Nhakiwa, UMP.
Kuundura – Tinotenda Chimonyo, Nyanga.
Kuundura – Stephen Chimonyo, Nyanga.
Kuundura – Faith Magomo, Lusaka, Highfield.
Kuundura – Mbuya Munashe Chikoto, Meja Village, UMP.
Kuundura – Nigel Chikoto, Machekera Primary School, UMP.
Kuundura – Anashe Magomo, Lusaka, Highfield.
Kuundura – Rnnie Magomo, Uzumba.
Kuundura – Luka Magomo, UMP.
Kuundura – Shingirai Makombe, Salvation Army, Bindura.
Kuundura – Rejoyce Magomo, Magunje Secondary school, UMP.
Kuundura – Sungano Magomo, Highfield.
Kuundura – Nyasha Gono Magomo, Meja Village, Uzumba.
Kuundurwa – Alishas Mangwiro, 4D Mutasa Primary School.
Kuundura – Blaa Munya, Mbare.
Kuundura – 0779 219 401.
Kutapura – Amos Chando, Southlands, Harare.
Kuundura – Keresia Murairwa, Chitungwiza.
Kuundura Angie Mawire, John Galt Village, Nyanga.
Kuundura – Bornwell Manyamba, Grade 5, Tore Primary School.
Kuundura/kutanhaura – Pauline Chidenge, Masvingo.
Kuundura – Mai Jiyangwa, Federation, Chinhoyi.
Kuundura – Johana Mahwngure, Federetation, Chinhoyi.
Kuundura – Mirriam Jiyangwa, Federation, Chinhoyi.
Kuundura – Calisto Gwidzima, Mutare.
Kuundura – Yananiso Meke, Louismountbatten School, Harare.
Kuwundura – Stanley Mutete, Unit N, Chibhanguza.
Kuundura – Mai Rufaro, Chitungwiza.
Kuundura – Tino Matsenhura, St Makebo, Bocha.
Kutapura – Wittmore Mukamba, Mutare.
Kuwundura – Mai Matsenhura, St Makebo Primary School, Bocha Marange.
Kuundura – Misheck Mapondera, Masvingo, Victoria Range.
Kuundura – Gerald Tafireyi, Dangamvura, Mutare.
Kuundura – Chris Sikanda, Grade 2, Runararo Primary School, Chivhu.
Kuundura – Patrick Sango, 3516 t22 Old High, Harare.
Kutanhaura – Takudzwa Gororo, Grade 3, Shallom Future Academy, Stopover, Epworth.
* * *
Kuisa hove kana nyama pamoto asi nechekure kuti idonhe mvura, ropa kana mafuta kunonzi kuita sei?
* * *
Onai mhinduro svondo rinouya.
. Tumira mhinduro panhare dzinoti 0714 200 007.